I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
 2. Dziękujemy za podcięcie lip przed kościołem.
 3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku zgłosiły się do kancelarii, jednocześnie informujemy, że nauki dla narzeczonych rozpoczną się 25 marca po mszy wieczorowej.
 6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na misje.