I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Mariannie i Henrykowi Czarneckim; Arlecie Młynarczyk; Pawłowi Czarneckiemu; Gabrieli Czarneckiej; Janowi Borys; Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 4 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę; Kalita; Zdaniuk; Jaroszewskich; Domańskich; Oleszczuk; Kowalewskich; Żelechowskich. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej ok. godz. 13.00.
  2. Dziękujemy Paniom Jolancie Seroka i Halinie Rybaczuk za dekorację Adwentową.
  3. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
    w Środę i Piątek o godz. 7.00 oprócz Rekolekcji
  4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii już w tym tygodniu od 4 grudnia, wygłosi je Ks. prof. dr hab. Piotr Szczur – wykładowca KUL. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. /Program Rekolekcji/.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu;
  6. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  7. Są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 7 zł, duże w cenie 18 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.