I Niedziela Adwentu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Mariannie i Henrykowi Czarneckim; Arlecie Młynarczyk; Pawłowi Czarneckiemu; Gabrieli Czarneckiej; Janowi Borys; Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
  W sobotę 4 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę; Kalita; Zdaniuk; Jaroszewskich; Domańskich; Oleszczuk; Kowalewskich; Żelechowskich. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej ok. godz. 13.00.
 2. Dziękujemy Paniom Jolancie Seroka i Halinie Rybaczuk za dekorację Adwentową.
 3. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
  w Środę i Piątek o godz. 7.00 oprócz Rekolekcji
 4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii już w tym tygodniu od 4 grudnia, wygłosi je Ks. prof. dr hab. Piotr Szczur – wykładowca KUL. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. /Program Rekolekcji/.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu;
 6. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
 7. Są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 7 zł, duże w cenie 18 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.