I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Dorocie i Kazimierzowi Skubij, Katarzynie Michalskiej. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Promykowej klatka 1: Rodzinę Sobczuk, Prus, Łysomirskich, Oziomek, Soszyńskich, Szastak, Rejmak, Gajdemskich. Zapraszamy po mszy rekolekcyjnej ok. godz. 11.00.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
    w Środę i Piątek o godz. 7.00 (oprócz Rekolekcji
    )
  3. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii już w tym tygodniu od 4 grudnia, wygłosi je Ks. Michał Mościcki – pracownik Kurii Diecezjalnej w Siedlcach. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. Program rekolekcji adwentowych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W czwartek msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo; w piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu;
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 2 x 150;
  6. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  7. W są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, piramidy i choinki – 15 zł, świece znajdują się na stoliku pod chórem.
  8. Opłatki na tegoroczny stół wigilijny będą tam rozniesione, gdzie tego trudu podejmą się radni. Ofiary składane z racji przyjęcia opłatka przeznaczone są na ubezpieczenie kościoła oraz spłatę zadłużenia za wymienione okna (16 sztuk) na zapleczu kościoła: zakrystia, salki, pomieszczenie z nagrzewnicami. Nie wszyscy tę wymianę zauważyli. Okna były wymienione pod koniec kwietnia br., gdy trwała pierwsza fala epidemii. Ufamy, że spotka się to zrozumieniem i poczuciem odpowiedzialności za wygląd naszej świątyni. Zwłaszcza teraz, gdy tak rzadko w niej bywamy, a przecież wcześniej czy później w niej się znajdziemy. Liczymy na zrozumienie i ofiarność.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004