I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Adriannie i Joannie Greczkowskiej, Irenie Greczkowskiej, Filipowi, Katarzynie i Andrzejowi Nakoniecznym, Annie Adamiak, Annie Małocha. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Kostyła, Kawalec, Wilczewskich, Grajper, Mazur, Czarneckiego Henryka.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. W czwartek msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo; w piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu; spowiedź od 16.00; msza św. o godz. 17.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR;
  3. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie: w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 6.30; od wtorku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o godz. 7.00.
  4. W za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP,. Na mszy o godz.11.30 Poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.
  5. W zakrystii są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, kule w cenie 14 zł, walce – 16 zł.
  6. W najbliższym czasie Radni Parafialni będą roznosić Opłatki, ofiary składane z racji przyjęcia opłatka są przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i spłatę zadłużenia za schody do kancelarii i parapety w kościele.