I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.

2. Dziękujemy GÓRNIKOM z naszej Parafii za ufundowanie kielicha Jubileuszowego 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, dziękujemy również za ofiarę na kościół – 300 zł

3. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
w Poniedziałek i Piątek o godz. 6.30;
we Wtorek, Środę, Czwartek, Sobotę o godz. 17.00 (oprócz Rekolekcji).

4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 7 do 9 grudnia, wygłosi je Ks. dr Krzysztof Gałan – Dyrektor Wydziału Katechetycznego. Przyszła niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje.

5. W sobotę rekolekcyjną obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze św. wg programu rekolekcyjnego. Na mszy o godz.10.30 poświęcenie medalików dzieciom pierwszokomunijnym. Po tej mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00

6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

7. W zakrystii są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, kule w cenie 14 zł, walce – 16 zł.

8. W najbliższym czasie Radni Parafialni będą roznosić Opłatki, ofiary składane z racji przyjęcia opłatka są przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i spłatę zadłużenia za blachę.

INTENCJE MSZALNE: INTECJE 03grud09grud2018