Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Januszowi Ziemianek, Barbarze Wojewódzkiej, Dorocie Szumla, Agacie Kłos, Annie i Jerzemu Matwiej, Paulinie Tabor. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej domki: Rodzinę Sudół, Krzeszczyk, Skubij, Michalskich, Drochomereckich. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. W sobotę 28 listopada zapraszamy brać górniczą do wspólnej modlitwy w intencji górników i ich rodzin – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a o 15.30 Msza Św.
  3. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach od 4 – 6 grudnia.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  6. Opłatki na tegoroczny stół wigilijny będą tam rozniesione, gdzie tego trudu podejmą się radni. Ofiary składane z racji przyjęcia opłatka przeznaczone są na ubezpieczenie kościoła oraz spłatę zadłużenia za wymienione okna (16 sztuk) na zapleczu kościoła: zakrystia, salki, pomieszczenie z nagrzewnicami. Nie wszyscy tę wymianę zauważyli. Okna były wymienione pod koniec kwietnia br., gdy trwała pierwsza fala epidemii. Ufamy, że spotka się to zrozumieniem i poczuciem odpowiedzialności za wygląd naszej świątyni. Zwłaszcza teraz, gdy tak rzadko w niej bywamy, a przecież wcześniej czy później w niej się znajdziemy. Liczymy na zrozumienie i ofiarność.

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004