Boże Ciało

  1. Dziękujemy serdecznie rodzinom, które przygotowały ołtarze na dzisiejszą Uroczystość.
  2. Dziękujemy naszym strażakom za pomoc w dzisiejszej Uroczystości
  3. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w oprawę dzisiejszej mszy św.: czytającym, śpiewającym, niosącym chorągwie i feretrony, dzieciom, ministrantom, szafarzom, organiście.
  4. Pani Joannie – Katechetce dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc.
  5. Czerwcówki odbywają się w naszej świątyni w dni powszednie po mszy św. o godz. 17:00 a w niedzielę o godz. 15:30.
  6. W dniu 11 czerwca w czwartek w zakończenie Oktawy Bożego Ciała zapraszamy na Modlitwę Uzdrowienia duszy i ciała. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00. Prowadzi Ks. Paweł Gołofit.
  7. Informujemy, że zgodnie z kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych w piątek po Bożym Ciele, 5 czerwca, wszystkim wiernym archidiecezji lubelskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie naszej archidiecezji. Zachęcamy do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.