XVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Teresie Gołąb; Lucynie Łuszczyńskich; Joannie Chachaj. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W sobotę 27 lipca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 8. Rodzinę: Misiura; Niepogoda; Matwiejczuk; Kalita; Łukasik; Winiarskich; Łuszczyńskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Dziękujemy za ofiary.
  3. Na okres wakacji zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.
  4. Dziś zbiórka ofiar do puszki dla misjonarzy na zakup środków transportu – MIVA POLSKA
  5. W dniach 31.08. – 1.09. br. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Niepokalanowa. Zapraszamy wszystkich chętnych na pielgrzymi szlak po sanktuariach Maryjnych. Więcej informacji w gablocie przed kościołem. Zapisy u Księży.
  6. Wójt Gminy Wierzbica i Biblioteka w Wierzbicy zapraszają na wystawę prac XXV Pleneru malarsko-rzeźbiarskiego im. Stanisława Dobrowolskiego Wierzbica 2024 „Korzenie i skrzydła: 25 lat sztuki w Wierzbicy”, wystawa czynna jest w naszej szkole od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00 w Sali gimnastycznej, wejście z tyłu od orlika.
  7. We wtorek 23 lipca na parkingu naprzeciwko banku w godzinach 7.30-16.30 będzie można dokonać przeglądu i legalizacji gaśnic.
  8. Prasa: dla dzieci wakacyjny Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689