IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy Ks. Mirosławowi Kuźmie proboszczowi Parafii Trawniki za skierowane do nas Słowo Boże oraz za przewodniczenie dzisiejszej liturgii odpustowej.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Lucynie Rycombel, Iwonie i Piotrowi Surowiec, Magdalenie Gąsiewskiej. Dziękujemy za ofiarę 120 zł.
    W sobotę 01 maja zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Połajdowicz; Jasiocha; Bukszyńskich; Ratomskich; Ślusarczyk; Gałeckich; Grudzień. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które włączyły się oprawę dzisiejszej sumy odpustowej.
  4. Dziękujemy bezimiennie za dary na stół odpustowy;
  5. Dziękujemy P. Jolancie Seroka i Irenie Winiarskiej za ułożenie kwiatów.
  6. Jutro o godz. 17.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii.
  7. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30.
  8. W tym tygodniu przypada I Sobota i I Niedziela miesiąca:
    w I sobotę m-ca – o godz. 17.00 msza – w intencji Kół Różańcowych a w Niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu
  9. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: bezimienna – 100;
  10. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.