XXII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła.
2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji szkoły na Mszę Święta o godz. 8.00.
3. W sobotę 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Poświęcenie ziarna siewnego. Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
4. W następną niedzielę 9 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
5. Dziś odbędą się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Gminne Dożynki. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 13.00 w intencji rolników i podziękowaniem Bogu za zebrane plony.
6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek msza św. o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo; w piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu; spowiedź od 16.00; msza św. o godz. 17.00.
7. Dziś trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
8. Dziękujemy za ofiary na kościół.