Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: p. Krystynie Rybińskiej, Wioletcie i Stanisławowi Staszewskim, Barbarze i Jerzemu Białasz, Anecie i Radosławowi Bakaj. Dziękujemy za ofiarę 60 zł. Kolejka sprzątania przechodzi na Busówno.
2. Dziękujemy p. Tadeuszowi Rut za ofiarowanie brzózek do kościoła a p. Janowi Bednarek i Leszkowi Stefańskiemu za ich obsadzenie i ustawienie w kościele.
3. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – NMP Matki Kościoła – msze św. o godz. 9.00 i 17.00.
4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
5. Za tydzień w niedzielę 27 maja w naszej Parafii na Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
W tym dniu nie ma Mszy Św. w Pniównie o godz. 10.30.
Spowiedź dzieci I komunijnych, rodziców chrzestnych i gości w sobotę 26 maja od godz. 8.00.
6. Informujemy, że Rocznica Pierwszej Komunii św. dla dzieci klas IV odbędzie się w niedzielę 3 czerwca podczas mszy św. o godz. 11.30
7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Zapowiedź druga;
Łukasz Majdański kawaler z Wereszczyna Par. Wereszczyn
i Angelika Mularczuk panna z Wierzbicy Par. Tut.
Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy o zgłoszenie ich w kancelarii.
8. Polecamy Gościa Niedzielnego, w którym jest obszerny artykuł z wizytacji i bierzmowania w naszej parafii, są też zdjęcia. Jest to na pewno pamiątka tego co dzieje się w naszej parafii.
9. Zmarła p. Julia Skrochocka z Kol. Busówno, pogrzeb jutro, w poniedziałek o godz. 11.00.