XXXI niedziela zwykła

1. Dziękujemy za dekorację i sprzątanie kościoła: P. Albinie Korneluk, Lucynie Łuszczyńskiej, Elżbiecie Ślusarz, Grażynie Tywoniuk, Wioletcie Matwiejczuk, Janinie Winiarskiej z Oliwią i Julią Biszczan.

2. Dzisiaj trwa zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

4. W sobotę 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości – msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Warto wywiesić flagę przed domem, aby podkreślić, że jesteśmy Polakami i obchodzimy Święto Niepodległości.

5. Do 12 listopada modlimy się w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.

6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.

7. Do przygotowanej puszki na stoliku pod chórem można wrzucać karteczki z nazwiskami kandydatów do Rady Duszpasterskiej.

Zmarli:
Leszek Szwed – pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00