XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: P. Barbarze Hryciuk, Martynie i Edycie Dybek, Kindze Sławińskiej, Grażynie Bondyra, Agacie Krzeszczyk z dziećmi. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodzinę: Kamińskich, Skrochockiego Jana, Skrochockiego Piotra, Skrochockiego Andrzeja, Kraska, Włoch.
  2. Dzisiejsza trwa zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  4. Za tydzień w poniedziałek 11 listopada obchodzić będziemy 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości – msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Pamiętajmy aby wywiesić flagę przed domem,
  5. Do 12 listopada modlimy się w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  6. Dziękujemy za ofiary na kościół:; bezimienna-100;
  7. Wójt Gminy Wierzbica, w dniu 8 listopada o godz. 16, zaprasza na “Wieczorek przy mikrofonie”, który odbędzie się w naszej szkole podstawowej.