XXX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Małgorzacie Weremczuk, Kacprowi i Michałowi, Ewelinie Kowalczyk, Dominice Pyzik-Simakowskiej, Aleksandrze Rubik, Wiesławie Woch. Dziękujemy za ofiarę 40 zł
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej 1 – klatka 2: Rodzinę Matuła, Bartosz, Mazurek, Wójcickich, Oleszczuk, Banach. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. W niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. tylko w kościele o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. Ze względów epidemicznych nie ma mszy na cmentarzu. Natomiast w poniedziałek obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny – msze św. w kościele o godz. 11.00 i 17.00. W tych dniach nie ma mszy św. w kaplicach.
  3. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 200 i 500 zł;
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  6. Zmarł Ks. kan. Jan Słoma – długoletni proboszcz w Cycowie. Miał 82 lata. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 28 października br. (środa) o godz. 12.00 w kościele pw. św. Józefa w Cycowie. Ciało Zmarłego spocznie na miejscowym cmentarzu.

ROZKŁAD NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004