XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Beacie Wojewódzkiej, Krystynie Łysomirskiej, Teresie i Franciszkowi Wawruszak, Barbarze Sidoruk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 10 – klatka – 3: Rodzinę Radomskich, Chrząstowskich, Niewiadomskich, Szwed, Stałęga, Osemek. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  4. Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS”. Trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Dziś rozpoczęły się w naszej Parafii długo oczekiwane Misje Święte, będą trwały cały tydzień – zapraszamy do licznego udziału. Taca za tydzień będzie wyrazem wdzięczności dla misjonarzy.
  6. W dniach 15-18 października 2020 r. na Katolickim Uniwersytecie
    Lubelskim Jana Pawła II odbędzie się VI Kongres Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem „Przestrzenie dialogu. Chrześcijańskie inspiracje kultury spotkania”.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 3 x 100; 200; 50;
  8. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.

PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH: http://parafiawierzbica.pl/misje-parafialne/

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004