XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Rodzinie: Gwóźdź, Kałużnych, Flisiuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Szacoń, Skuza, Włoch, Krzemińskich, Ogorzałek.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem „WTAŃCIE, CHODŹMY!”. Trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy dzieciom i młodzieży z naszej szkoły za przygotowanie montażu słowno-muzycznego pod kierunkiem P. Jolanty Seroka i Haliny Rybaczuk.
  4. Jutro 14 października obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty oraz emerytowanych pracowników oświaty na mszę św. o godz. 17.00.
  5. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.
  6. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła, zakup gazu, chcemy aby w sezonie grzewczym w trzecią niedzielę miesiąca ofiary z tacy były przeznaczone na ogrzewanie, chcemy mieć ciepło, a to niestety kosztuje.
  7. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na misje.
  8. Dziękujemy za ofiary na kościół.