XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Halinie Rybaczuk, Damianowi Wawruszak, Dorocie Knot, Jolancie Krystiańczuk, Bernardzie i Januszowi Chrząstowskim. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 10 – klatka – 2: Rodzinę Wojewódzkich, Misiura, Łysomirskich, Bożek, Wawruszak, Sidoruk. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. W sobotę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święte w intencji Naszych Strażaków z racji 50 rocznicy powstania OSP Wierzbica oraz nadania sztandaru.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS” W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Za tydzień rozpoczną się w naszej Parafii długo oczekiwane Misje Święte, które przeprowadzą Ks. Mirosław Bielecki i Ks. Sylwester Brzozowski. Program Misji wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz dotarł do naszych domów.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna –3 x 100; 200;
  7. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  8. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie 6 zł.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004