XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła.
2. Dziękujemy bezimiennie za umycie okien w zakrystii.
3. Dziękujemy za przeniesie z krzaków trzepaka za kościołem.
4. Dziś odbywa się liczenie wiernych do statystyki praktyk religijnych w Polsce.
5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Misje.
7. Do naszych rodzin dotarły kartki wypominkowe, na których podane są dni modlitwy Wypominkowej, szczegółowa informacja znajduje się na odwrocie kart, koperty z wypominkami prosimy wrzucać do specjalnej skrzynki umieszczonej w kościele. Gdyby to kogoś nie dotarły to są na stoliku z gazetami
8. Zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski wyniosła 463,32 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.
9. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.
10. Dziękujemy za ofiary na kościół: bezimienna -100;
11. Prasa: Niedziela z filmem dokumentalnym, Gość Niedzielny.
12. Informujemy, że Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej – głównej naszej patronki obchodzić będziemy 18 listopada. Msze św. o godz. 10.00 i o godz. 12.00.

INTENCJE MSZALNE 22-28 PAŹDZIERNIKA: INTENCJE 22pazdz28pazdz2018