XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Ks. Mirosławowi Bieleckiemu i Ks. Sylwestrowi Brzozowskiemu za przeprowadzone Misje.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Alicji Chrząstowskiej, Krystynie Szwed, Lucynie Stałęga, Kindze Stałęga, Jadwidze Osemek. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej 1 – klatka – 1:Rodzinę Weremczuk, Simakowskich, Gorczyckich, Rubik, Woch. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  3. Dziękujemy P. Renacie i Stanisławowi Szpeflik za ufundowanie drzewa na krzyże: misyjny i lokacyjny parafii. A P. Piotrowi Wołosiuk za przełożenie napisów na krzyżu.
  4. Dziękujemy P. Andrzejowi Kita i Ks. Grzegorzowi za nagrywanie i umieszczanie w sieci relacji filmowych z Misji.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 2 x 100;
  7. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.

ROZKŁAD NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004