XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Rodzinie: Szacoń, Skuza, Włoch, Ogorzałek, Krzemińskich, Nyszko. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Cekut, Szpeflik Stanisława, Mazurek, Denis, Szpeflik Tomasza.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.30 przed mszą św. a w niedzielę o godz. 15.30; Zapraszamy dzieci i młodzież.
  3. Dziś odbywa się liczenie wiernych do statystyki praktyk religijnych w Polsce.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła.
  5. Do naszych rodzin dotarły kartki wypominkowe, na których podane są dni modlitwy Wypominkowej, szczegółowa informacja znajduje się na odwrocie kart, koperty z wypominkami prosimy wrzucać do specjalnej skrzynki umieszczonej w kościele. Gdyby to kogoś nie dotarły to są na stoliku z gazetami
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie–5 zł.
  7. Dziękujemy za ofiary na kościół.
  8. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na pielgrzymkę do Wąwolnicy. Wyjazd za tydzień w sobotę 26 października – koszt 25 zł , Zapisy u P Zofii Zięby i Barbary Bochyńskiej.