XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: P. Małgorzacie Serwin, Wiesławie Raczyńskiej, Marcie Śmigielskiej, Dorocie Rejmak. Dziękujemy za ofiarę 60 zł
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 8 – klatka – 1: Rodzinę Misiura, Niepogoda, Matwiejczuk, Kalita, Łukasik. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Św. – msza św. o godz. 17.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 100 zł;
  4. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  5. Taca w przyszłą niedzielę będzie tzw. tacą gospodarczą. Prace przy plebanii mają się ku końcowi. Na wkład własny mamy dopiero połowę kwoty wymaganej na wkład własny ramach refundacji z Funduszu Ochrony Środowiska.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie 6 zł.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004