XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie i dekorację kościoła: P. Łukaszowi i Dorocie Staniak Staniak, Aleksandrze Artymiuk, Jakubowi i Ewie Michalskim, Radosławowi Członka, Hubertowi, Anie i Robertowi Pyzik. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Kasztanowej 5 – klatka – 2: – Serwin, Wójcickich, Raczyńskich, Lachowskich, Piech, Kozioł. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. We wtorek 8 września wypada Święto Narodzenia NMP; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Poświęcenie ziarna siewnego. Na Górce Chełmskiej Uroczystości Odpustowe – Suma o godz. 11.30, program Uroczystości wywieszony jest w gablocie przed kościołem.
  3. W następną niedzielę 13 września w czasie mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów dzieci szkolnych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po mszy spotkanie z rodzicami klas III w sprawie I Komunii.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół.
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii.
  6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie 6zł.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004