X Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: p. Józefowi Dziewulskiemu, Martynie i Agnieszce Nowak, Edycie Kotlińskiej, Annie Gwóźdź, Agnieszce Gwóźdź, Monice Baranowskiej, Teresie Korniak. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
2. Dziękujemy rodzicom Dzieci Rocznicowych Komunii św. z klas IV za ofiarę DAR OŁTARZA – naczynie lawaterz przy tabernakulum oraz ofiarę pieniężną 240 zł.
3. Dziękujemy pralni p. Roberta Hanc za upranie obrusów.
4. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
6. Jutro odbędzie się pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Kodnia, wyjazd z pod szkoły o godz.8.00.
7. Za tydzień odbędzie się wizytacja ks. arcybiskupa w Dorohuczy.
8. Ofiary zbierane do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie wyniosły 205,50 zł.
9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Zapowiedź druga:
Paweł Dworak z Kuliga Par. Olchowiec
i Agnieszka Miszczak z Chylina Małego Par. Tut.
Zapowiedź pierwsza:
Łukasz Ćwiertniewski z Busówna Par. Tut.
i Sylwia Katarzyna Ożóg z Chełma Par. Św. Ducha w Chełmie
Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy o zgłoszenie ich w kancelarii.