VI Niedziela Wielkanocna

1. W dniu dzisiejszym 15 dzieci przystąpiło do pierwszej komunii św. – dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, dekorację oraz posprzątanie kościoła i otoczenia. Dziękujemy także za ofiarowanie nowego baldachimu do procesji.
  2. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy z tyłu za kościołem.
  3. Dziś odbywa się zbiórka ofiar Caritas dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną w gminie Wojciechów.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  5. Dzieci I komunijne przychodzą na biały tydzień codziennie na godz. 16.30. najpierw na majówkę, potem msza święta.
  6. Rocznica I Komunii Św. dla dzieci klas IV odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 czerwca podczas mszy św. o godz. 11.30, spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę 1 czerwca o godz. 8.00
  7. W tym tygodniu przypada I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  8. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie