V Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Henryce Kozioł, Honoracie Kister, Annie Mitura, Krystynie Rut, Danucie Świeczak. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 13 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Gilewskich, Kalinowskich, Kawiak, Jakimiuk, Stefańskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy bezimiennie za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej.
  3. W czwartek 11 lutego we wspomnienie MB z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę św. o godz. 17.00, podczas której będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 2 x 50; 2 x 100;
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.