Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Urszuli Matuła, Irenie Bartosz, Kamili Mazurek, Wandzie Mazurek, Irenie Wójcickiej, Annie Oleszczuk, Elżbiecie Banach. Dziękujemy za ofiarę 70 zł
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej 1 – klatka – 3: Rodzinę Zasiadczuk, Pyzik, Stepaniuk, Winiarskich, Wójcickich, Filipczuk, Kapelusznych. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  2. Z powodu kwarantanny tegoroczne Wypominki w naszej Parafii odprawiane będą od 8 listopada. Szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych.
  3. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek; I Sobota miesiąca. Z powodu kwarantanny w Piątek nie będzie wystawienia Najśw. Sakramentu; będzie tylko msza o 17.00; w I Sobotę – szczegóły harmonogramu mszy św. w Gablocie na intencjach.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 100 zł;

ROZKŁAD NABOŻEŃSTW WYPOMINKOWYCH