UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Barbarze Bochyńskiej, Katarzynie Bochyńskiej i Dorocie Ochman. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z Kol. Pniówno: Suszko, Pawlak, Kister, Romańczuk, Woźny, Połajdowicz, Adamiak – zapraszamy już od godz. 8.00
  2. W najbliższy czwartek 11 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
    Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 11.00 po której odbędzie się procesja do 4 ołtarzy.
    W tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy w miejscach tradycyjnych – prosimy o sąsiedzką pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
    Ofiary z Bożego Ciała przeznaczone są na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
    Zapraszamy do udziału w procesji: osoby do feretronów, chorągwi i baldachimu, dzieci do sypania kwiatów,
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 w niedzielę o godz. 15.30, zapraszamy zwłaszcza dzieci.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-100; bezimienna-100; Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.
  5. Prasa: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, w którym znajduje się komiks prezentujący postać prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004