Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
  2. W najbliższy czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
    Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 11.00 po której odbędzie się procesja do 4 ołtarzy.
    W tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy w miejscach tradycyjnych – prosimy o sąsiedzką pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
    Ofiary z Bożego Ciała przeznaczone są na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
    Zapraszamy do udziału w procesji: osoby do feretronów, chorągwi i baldachimu, dzieci do sypania kwiatów,
    W przeddzień, w środę prosimy o posprzątanie kościoła.
  3. W środę 19 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  5. Chełmski Dom Kultury oraz Parafie Chełmskie zapraszają w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.00 na kolejny Wieczór Chwały. który odbędzie się w nowo otwartym Amfiteatrze w Kumowej Dolinie.