Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Rafałowi i Małgorzacie Kalita, Agnieszce Okoń, Annie Jaroszewskiej, Krzysztofowi Adamiak, Wiesławowi Adamiak, Renacie Bąk. Dziękujemy za ofiarę 120 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę: Jabłońskich, Kraska Janusza, Kubów, Struskich, Miazio; prosimy o wcześniejszy kontakt.
  2. Dziękujemy za ubieranie szopki: Irenie Winiarskiej, Jolancie Seroka, Halinie Rybaczuk, Wiesławowi Wojewódzkiemu, Krzysztofowi Podgórskiemu
  3. Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Wierzbicy oraz Szkolne Koło Caritas składa serdeczne podziękowanie za okazałą dobroć i życzliwość w czasie Koncertu Charytatywnego i kiermaszu świątecznego w kościele. Zebrano w 4 679 zł 80 gr. Zebrane fundusze przeznaczono na opłacenie obiadów, przygotowanie paczek świątecznych, zakup odzieży zimowej i artykułów pierwszej pomocy dla Hospicjum Domowego w Krasnymstawie, przekazano pomoc dla dzieci w Syrii i Libanie oraz dofinansowano leczenie osób ciężko chorych z naszego terenu.
    Gorąco dziękujemy nie tylko w imieniu własnym ale również w imieniu uczniów i rodziców.
  4. Dziś Msze św. o godz. 9.00 i 11.30, nie ma mszy o godz. 16.00 i w kaplicach.
  5. 26 grudnia św. Szczepana pierwszego męczennika, msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach, nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL; poświęcenie owsa.