Odpust MB Ostrobramskiej

1. Dziękujemy Ks. Sylwestrowi Brzozowskiemu za głoszenia Słowa Bożego w dniu naszego Odpustu Parafialnego.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Magdalenie i Sławomirowi Zuzańskim, Elżbiecie Kapelusznej, Aleksandrze, Michalinie i Małgorzacie Wosk. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Leśnej domki: Rodzinę Ziemianek, Wojewódzkich, Szumla, Kłos, Matwiej, Tabor. Zapraszamy już od godziny 8.00.
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie, w tym miesiącu będzie to czwarta niedziela, pierwszą był 1 listopad; to co ewentualnie zostanie, będzie przeznaczone na inwestycje.
  4. Dziękujemy za ofiary na kościół: bezimienna – 100;
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  6. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
    – poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
    – za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004