Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bogu samemu w Trójcy jedynemu należą się słowa podziękowania za dany nam czas odpustu ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej.
2. Dziękujemy ks. Krzysztofowi Pietrzniakowi – kapelanowi wojskowemu za głoszenie Słowa Bożego w dniu dzisiejszym i za przewodniczenie sumie odpustowej.
3. Dziękujemy ks. wice-dziekanowi Wiktorowi Łopuchowi za obecność i na Jego ręce składamy serdeczne podziękowania wszystkim obecnym pośród nas księżom.
4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła państwu: Teresie Wawruszak, Barbarze Sidoruk, Edmundowi Bożek, Krystynie Łysomirskiej, Henrykowi Wojewódzkiemu, Anecie Jatczak. Dziękujemy za ofiarę 58 zł.
5. Dziękujemy za posprzątanie otoczenia wokół kościoła i umycie drzwi przed odpustem państwu: Mariannie Wilczewskiej, Henryce Wilczewskiej, Helenie Mazurek, Stanisławie Tabor, Józefowi Dziewulskiemu, Franciszkowi Hanc, Janowi Bednarek, Januszowi Rybaczuk, Jerzemu Matwiej, Janowi Wójcickiemu.
6. Dziękujemy bardzo serdecznie kilku osobom za przejaw życzliwości w postaci darów na dzisiejszy stół odpustowy, jednocześnie dziękujemy wszystkim trudzącym się dzisiaj w kuchni.
7. Dziękujemy ks. Grzegorzowi, organiście, służbie liturgicznej, osobom pomagającym w dzisiejszej liturgii, p. Halinie Rybaczuk.

8. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.

9. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata:

• ostatnia niedziela w roku liturgicznym; po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy.
• poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
• za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
• rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dniach od 8 do 10 grudnia.