Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
2. Jutro Zakończenie Starego Roku – msza św. dziękczynna o godz. 17.00.
3. We wtorek – 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok – msze św. o godz. 9.00 i 11.30 i w kaplicach. Nie ma mszy o godz. 16.00 w kościele; jest to święto nakazane.
4. W niedzielę – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, msze św. o godz. 9.00; ok godz. 12.00 na zakończenie orszaku i o godz. 16.00. W Staszycach msza św. o godz. 8.00 i w Pniównie wyjątkowo też o godz. 8.00. poświecenie kadzidła i kredy, taca przeznaczona jest na „Krajowy Fundusz Misyjny”; w tym dniu jak już ogłaszaliśmy organizujemy Orszak Trzech Króli, Rozpoczniemy go o godz. 11.00 przy naszej Szkole, a następnie wspólnie kolędując przejdziemy w Orszaku do kościoła, aby pokłonić się Chrystusowi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania, przebieramy się za Króli.
Również 6 stycznia po Mszy o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, zapraszamy wszystkich radnych.
5. W tygodniu wypada I Piątek, I Sobota miesiąca;
• I Piątek – o 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakr., spowiedź od 16.00; msza o godz. 17.00 .
• w I sobotę – o godz. 7.00 msza – w intencji KR
6. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Krajowy Fundusz Misyjny.
7. Porządek wizyty Duszpasterskiej:
• Poniedziałek 31 grudnia od godz. 8.30 – Władysławów – 1 ksiądz; Kol. Busówno – 1 ksiądz;

Należy przygotować: świece, Krzyż, wodę święconą
Prosimy, aby dzieci i młodzież ucząca się przygotowała zeszyty do religii;
zwracamy się również z prośbą, aby ktoś po nas przyjechał. Szczegółowy program Wizyty Duszpasterskiej wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
8. Dziękujemy za ofiary na Kościół.

INTENCJE MSZALNE: INTECJE 31grud06sty2018