IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się już w tym tygodniu – w piątek. Przeprowadzi je ks. dr Adam Raczkowski wykładowca Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Przyszła niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. Program rekolekcji.
  4. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W czwartek po mszy nabożeństwo I Czwartkowe. Piątek, Sobota i Niedziela to dni rekolekcyjne.
  5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. W Niedzielę Palmową organizujemy konkurs na najładniejszą i największą Palmę wykonaną samodzielnie.
  7. Dziękujemy za ofiarę na kościół: bezimienna -100;