IV Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
2. Dziękujemy za dekorację szopki i ubranie choinek.
3. Dziękujemy strażakom z Wierzbicy i bezimiennie pewnej rodzinie za podarowanie choinek; dziękujemy również za ich obsadzenie.
4. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny.
5. W Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Imiona i nazwiska zmarłych zgłaszamy w zakrystii.
6. 24.00 Pasterka, ofiary z tacy przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
7. W Boże Narodzenie Msze św. o godz. 9.00 i 11.30, nie ma mszy o godz. 16.00 i w kaplicach.
8. 26 grudnia św. Szczepana pierwszego męczennika, msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach, nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL; poświęcenie owsa. Po mszy o godz. 11.30 Koncert Kolęd w wykonaniu zespołu Wierzbiczanie.
9. 27 grudnia święto św. Jana Ewangelisty, zapraszamy na mszę św. o godz.9.00 z obrzędem błogosławieństwa wina.
10. Najbliższa niedziela, to Niedziela – Św. Rodziny – zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na mszę św. o godz. 11.30 podczas której będzie udzielone błogosławieństwo małym dzieciom.
11. Na tablicy ogłoszeń wywieszony jest plan wizyty duszpasterskiej.
12. Prasa jest w wydaniu świątecznym podwójne numery – droższe; Gość Niedzielny i Niedziela, w której znajdziemy kalendarz i płytę z kolędami w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego.

INTENCJE MSZALNE: INTECJE 24grud30grud2018