III Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Arlecie Młynarczyk, Danucie Łukasik, Gabrieli i Mariannie Czarneckiej. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodzinę: Domańskich, Oleszczuk, Kowalewskich, Żelechowskich, Malik.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie: w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 6.30; we wtorek, środę, czwartek o godz. 17.00 pozostałe dni to rekolekcje.
  3. Od piątku 20 grudnia rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii, wygłosi je Ks. Mirosław Bielecki ojciec duchowny Ogniska Światła i Miłości w Kaliszanach. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. /Program – Przeczytać/.
  4. Dziś o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbędzie się Koncert Charytatywny.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.
  6. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny; są też jeszcze kalendarze maryjne.
  7. Chcemy zakupić nowe figury do szopki bożonarodzeniowej. Pod chórem znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na ten cel.
  8. Dziękujemy bezimiennie za ofiarę 100 zł; 100 zł na zakup nowych figur do szopki bożonarodzeniowej.
  9. 19 grudnia w czwartek od godz. 8.00 pragniemy odwiedzić chorych. Chorych zgłaszamy w zakrystii.
  10. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Imiona i nazwiska zmarłych zgłaszamy w zakrystii.