II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Marii i Markowi Bartoszuk oraz Annie i Grzegorzowi Kołodziej. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę: Kozioł, Staszczak, Oreszczuk, Dudzic, Książek, Sidorowskich – zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Informujemy, że Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 27-29 marca b.r.
  6. Dziś zbiórka ofiar do puszki na misje.