II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Jolancie i Tadeuszowi Kraska; Barbarze Gryczaniuk; Bogusławowi Grzesiuk, Ewie i Andrzejowi Niepogoda, Dorocie Kołtun. Dziękujemy za ofiarę 100zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę: Kaleta; Ugarenko; Połajdowicz; Pasickiego Tadeusza; Winiarskich; prosimy o wcześniejszy kontakt.
  2. Jutro – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, jest to święto nakazane, msze św. o godz. 9.00; ok godz. 11.30 na zakończenie orszaku oraz o godz. 16.00.
    W Staszycach msza św. o godz. 8.00 i w Pniównie wyjątkowo też o godz. 8.00.
    Poświecenie kadzidła i kredy.
    Orszak Trzech Króli rozpoczniemy o godz. 11.00 przy naszej szkole, prosimy o pomoc w zabezpieczeniu trasy naszych strażaków..
  3. Również 6 stycznia po Mszy o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, zapraszamy wszystkich radnych.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za bezimienną ofiarę 500zł na figury do szopki.
  5. Dziękujemy za ofiary na Kościół.