II Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy ks. dr Markowi Grygielowi SChr za wygłoszenie rekolekcji adwentowych w naszej parafii.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Halinie i Januszowi Ziemianek, Barbarze Wojewódzkiej, Elżbiecie Kapelusznej, Dorocie Szumla, Kamili Wosk. Dziękujemy za ofiarę 40 zł. Sprząta dalej ul. Leśna.

3. Dziękujemy Paniom za pomoc w kuchni w czasie rekolekcji, dziękujemy również kilku rodzinom za dary na stół rekolekcyjny.

4. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie: w Poniedziałek i Piątek o godz. 6.30 natomiast we Wtorek, Środę, Czwartek i Sobotę o godz. 17.00.

5. Dziś trwa zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

6. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 5 zł, kule w cenie 14 zł, walce – 16 zł.

7. Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Powiatów zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce trwałej żywności dla Polaków z Kowla na Ukrainie; do kosza przy ołtarzu św. Wojciecha można składać konserwy, olej, mąkę cukier i inną trwałą żywność. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zbiórka do 15 grudnia.

8. 15 grudnia w piątek od godz. 9.00 pragniemy odwiedzić chorych. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

9. Zakończyliśmy wybory do Rady Duszpasterskiej.

10. Za tydzień, w niedzielę 17 grudnia, zapraszamy nowych radnych Rady Duszpasterskiej na mszę św. o godz. 9.00, podczas której odbędzie się zaprzysiężenie nowej Rady.

11. Zapraszamy na koncert charytatywny