I Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Janowi Wójcickiemu, Małgorzacie Serwin, Wiesławie Raczyńskiej, Renacie i Zbigniewowi Kozioł, Aleksandrze i Weronice Piech. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.

2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
w Poniedziałek i Piątek o godz. 6.30;
we Wtorek, Środę, Czwartek, Sobotę o godz. 17.00 oprócz Rekolekcji.

3. W poniedziałek 4 grudnia zapraszamy górników na msza św. o godz. 6.30, która zostanie odprawiona w ich intencji z racji wspomnienia św. Barbary.

4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 8 do 10 grudnia, wygłosi je Ks. dr Marek Grygiel SChr – Dyrektor Konwiktu KUL. Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje. PROGRAM REKOLEKCJI.

5. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, msze św. wg programu rekolekcyjnego. Na mszy o godz..16.00 poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.

6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

7. W zakrystii są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 5 zł, kule w cenie 14 zł, walce – 16 zł.

8. Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Powiatów zwraca się z prośbą o pomoc w zbiórce trwałej żywności dla Polaków z Kowla na Ukrainie; do kosza przy ołtarzu św. Wojciecha można składać konserwy, olej, mąkę cukier i inną trwałą żywność. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zbiórka do 15 grudnia.

9. W najbliższym czasie Radni Parafialni będą roznosić Opłatki, ofiary składane z racji przyjęcia opłatka są przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i wymianę schodów przy bocznych wejściach.

10. Dziś odbywają się wybory do RADY DUSZPASTERSKIEJ. Głosujemy poprzez wpisanie na karcie nazwiska dwóch kandydatów, głosy wrzucamy do urny na stoliku pod chórem.