XXX niedziela zwykła

1. Wybory do rad parafialnych – Dekret Ks. Abp

2. Dziękujemy za dekorację i sprzątanie kościoła: P. Bożenie Zasiadczuk, Alicji Pyzik, Dominice Pyzik-Simakowskiej, Urszuli Stępniak, Marii Filipczuk

3. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych, a w czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny, msze św. w tych dniach o 9.00 w kościele i o 11.00 na cmentarzu z procesją żałobną, oczywiście jak pozwoli na to pogoda, czyli nie będzie deszczu ani mocno zimno; w tych dniach nie ma mszy św. w Kaplicach i o godz. 16.00.

4. W tym tygodniu wypada I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W I Piątek o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00 spowiedź, następnie Różaniec za zmarłych. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji Kół Żywego Różańca; W niedzielę Adoracja i Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

5. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny, który może zostać ofiarowany wy¬łącznie za dusze w czyśćcu cierpiące, aby go uzyskać należy pobożnie nawiedzi cmentarz, pomodlić się za zmarłych, oraz przystąpić do komunii św., każdego z tych dni możemy ofiarować taki odpust za duszę jednego zmarłego;

6. Od 3 do 12 listopada będziemy się modlić w naszym kościele za wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach, szczegóły na odwrocie kart Wypominkowych, wyznaczone dwie daty oznaczają, że 2 razy będziemy polecać wymienionych zmarłych, gdyby do kogoś wypominki nie dotarły, można wziąć kartki ze stolika za ławkami, koperty z wypominkami prosimy wrzucać do skrzynki z napisem WYPOMINKI umieszczonej w kościele.

7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Maryjne na przyszły rok w cenie – 5 zł.

8. Dziś można złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nierodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy każdego, dla kogo ważne jest ludzkie życie, aby podpisał się pod obywatelskim projektem.

9. Informujemy, że Odpust ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej – głównej naszej patronki obchodzić będziemy 19 listopada.

10. Dziękujemy za zebranie ofiar na spłatę zadłużenia za drzwi: P. Ryszardowi Kula, Barbarze Bochyńskiej.